ימי הולדת בעפולה

יום הולדת לכיתה או יום הולדת לגן לילדים בגילאים 5-15

לפרטים ושיריון תאריך עם מנהלת האירועים שלנו אופיר 0539319095

חבילות ימי הולדת בעפולה ובעמק יזרעאל

לפרטים ושיריון תאריך עם מנהלת האירועים שלנו אופיר 0539319095

 

מחפשים מקום לחגוג יום הולדת לילדים בעפולה או בעמק יזרעאל? חבילות מדליקות ליום הולדת- כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את החבילה שמתאימה לכם, בקשו התאמות לרצונכם ויש לכם יום הולדת מושלם והכל במחיר שהייתם משלמים למפעיל בלבד אם היה מוזמן לביתכם.

תשאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעות ומבצעים

ימי הולדת במשחקיית פליימרקט נינג'ה

ימי הולדת ייחודיים ומגניבים במספר חבילות – חדר יום הולדת בלבד, חדר יום הולדת עם כניסה חופשית למשחקייה או חבילת הכל כלול עם מפעילים שונים. ימי הולדת באווירה קסומה וחגיגית, תאמו פגישה להתאם יום הולדת המתאים לילדים שלכם. מחיר יום ההולדת מופיע בדף מחירים ומבצעים.

חדר יום ההולדת כולל שולחנות וכיסאות לקטנטנים, גדולים ומבוגרים, מערכת שמע ותאורת מסיבה, שולחנות אוכל וכיסא יום הולדת. לפי תאום מראש ובחלק מהמועדים, ניתן לסגור את כל המשחקייה לאירוע.

 באווירה טובה והרבה כיף הילדים יהנו מיום הולדת איכותי שלא ישכח וההורים יהנו מנחת, רוגע בהפעלת הילדים ופינות זולה. אנחנו מזמינים אותכם להעביר את כאב הראש של ארגון יום ההולדת אלינו ואנחנו נתאים אותו לרצונכם ונשמח את ילדיכם.

הרבה מזל טוב ממשחקיית פליימרקט! ימי הולדת בעפולה וימי הולדת בעמק יזרעאל והסביבה.

 

הסבר על חבילות ימי הולדת

יום הולדת במשחקייה לילדים 

השכרת חדר יום הולדת מאובזר ופרטי ושימוש במתקני המשחקייה. החדר הגדול בגודל 42 מ"ר והינו לעד 50 אנשים.

יום הולדת נינג'ה גיל 5-15

יום הולדת לילדים משמחפשים אתגר. יום ההולדת בנויה מפעילות של מדריך נינג'ה שכולל תחרויות ואתגרים, שימוש במתקן הנינג'ה לעד שעה וחצי. ניתן לשכור עמדה או חדר יום הולדת לפי דרישה ולפי גודל יום ההולדת.

יום הולדת עם מפעיל

לכל יום הולדת ניתן להביא מפעיל מטעמכם, למעט יום הולדת נינג'ה לא קיימת הפעלה. ניתן לקבל את רשימת המפעילים המומלצים שלנו והתשלום יבוצע אליהם ישירות.

שימושים נוספים למתחם

ניתן להשכיר את חדר יום ההולדת לסדנאות, חוגים או ליום הולדת ללא משחקייה, ניתן להשכיר את כל המתחם (סגירה מתואמת) לאירוע של 150 איש, בכל ימות השבוע ובכל השעות בתאום מראש.

פליימרקט – מקום לחגוג יום הולדת לילדים בעפולה, ימי הולדת בעפולה, יום הולדת לכיתה, יום הולדת לכיתה א', יום הולדת לכיתה ב', יום הולדת לכיתה ג', יום הולדת לכיתה ד', יום הולדת לכיתה ה, יום הולדת לכיתה ו', יום הולדת לכיתה ז', יום הולדת לכיתה ח', יום הולדת לכיתה ט', יום הולדת לגן

כדורים ויום הולדת

בלוג בוורדפרס.קום. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: