ימי הולדת בעפולה

חבילות ימי הולדת בעפולה ובעמק יזרעאל

לפרטים וסיור, דפנה 0508992387

 

מחפשים מקום לחגוג יום הולדת לילדים בעפולה או בעמק יזרעאל? חבילות מדליקות ליום הולדת- כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את החבילה שמתאימה לכם, בקשו התאמות לרצונכם ויש לכם יום הולדת מושלם והכל במחיר שהייתם משלמים למפעיל בלבד אם היה מוזמן לביתכם.

חבילות-יום-הולדת-פלקט2

תשאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעות ומבצעים

ימי הולדת במשחקיית פליימרקט

ימי הולדת ייחודיים ומגניבים במספר חבילות – חדר יום הולדת בלבד, חדר יום הולדת עם כניסה חופשית למשחקייה או חבילת הכל כלול עם מפעילים שונים. ימי הולדת באווירה קסומה וחגיגית, תאמו פגישה להתאם יום הולדת המתאים לילדים שלכם.

חדר יום ההולדת כולל שולחנות וכיסאות לקטנטנים, מערכת שמע, שולחנות אוכל וכיסא יום הולדת. לפי תאום מראש ובחלק מהמועדים, ניתן לסגור את כל המשחקייה לאירוע. במתחם ימי ההולדת ניתן לבחור מפעיל המתאים לילדיכם – קוסמים, ליצנים, להטוטנים, מפעילים או אם תרצו תוכלו להביא את האומן שלכם. במקום מספק אומני בית במחיר מיוחד למתחם. מפתיחת המקום בקיץ 2017 עשרות ימי הולדת מוצלחים מאוד ואנחנו מזמינים אותכם להשתתף בחגיגה.

 באווירה טובה והרבה כיף הילדים יהנו מיום הולדת איכותי שלא ישכח וההורים יהנו מנחת, רוגע בהפעלת הילדים ופינות זולה. אנחנו מזימנים אותכם להעביר את כאב הראש של ארגון יום ההולדת אלינו ואנחנו נתאים אותו לרצונכם ונשמח את ילדיכם.

הרבה מזל טוב ממשחקיית פליימרקט! ימי הולדת בעפולה וימי הולדת בעמק יזרעאל והסביבה.

הסבר על חבילות ימי הולדת

יום הולדת חבילת בסיס משחקייה

3 שעות השכרת חדר יום הולדת מאובזר, כניסה חופשית למשחקייה לעד 35 ילדים, מקום מאורגן ומסודר להורים, ניתן לבקש הפעלות יצירה לבחירה (קעקועים, ציור, צביעה, איפור בתפעול עצמאי).

יום הולדת חבילת בסיס משחקייה אוכל וכיבוד

3 שעות השכרת חדר יום הולדת מאובזר, כניסה חופשית למשחקייה לעד 35 ילדים, מקום מאורגן ומסודר להורים, ניתן לבקש הפעלות יצירה לבחירה (קעקועים, ציור, צביעה, איפור בתפעול עצמאי). פיצה וטרופית לעד 35 ילדים, ערכת קפה להורים, כיבוד בסיסי לילדים.

יום הולדת חבילת מפעיל

חבילת בסיס לבחירה (בחירה משתי החבילות הקודמות), מפעיל לבחירה – קוסם מלהיב שיקסים את הילדים, לולינית קירקס, לוליין אש מנוסה, ליצן, הפעלת קבוצה בסגנון רצים למליון במשחקייה.

יום הולדת חבילת הכל כלול

בחירת חבילת בסיס ומפעיל, 4 שעות השכרת חדר יום ההולדת, שתיה חמה וקרה להורים, פיצות להורים לבחירה.

שימושים נוספים למתחם

ניתן להשכיר את חדר יום ההולדת בלבד לסדנאות או ליום הולדת ללא משחקייה, ניתן להשכיר את כל המתחם (סגירה מתואמת) לאירוע של 150 איש, בכל ימות השבוע ובכל השעות בתאום מראש.

פליימרקט – מקום לחגוג יום הולדת לילדים בעפולה

20180222_122108.jpg

חדר יום הולדת עפולה

פליימרקט2

כדורים ויום הולדת

בלוג בוורדפרס.קום. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: